Hoteliart - szkolenia & consulting z pasją

„Hotel jest jak piękny teatr tworzony przez aktorów, którzy grają swoje role. Każdy z nich przyczynia się do jego świetności.”Aneta Ykema

COACHING

Najbardziej indywidualne narzędzie rozwoju osobistego. Zajmowanie się prawdziwymi tematami i odkrywanie martwych punktów jest niezbędne, aby w idealny sposób wykorzystać własne zasoby i osiągnąć nowy poziom.

CONSULTING

Udzielanie profesjonalnych porad, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży, marketingu i MICE, inwestorom lub osobom zainteresowanym wejściem do branży hotelarskiej, a także wspieranie działających hoteli. Consulting dostosowany do indywidualnych potrzeb, oparty na historii i przekazie Państwa marki, wartościach i misji hotelu, tak by zapewnić przewagę konkurencyjną, zwiększyć rentowność, a gościom zapewnić najwyższą jakość – Guest Experience.

SZKOLENIA

Szkolenia oferowane przez Hoteliart dotykają każdego aspektu hotelarstwa. Wierzę, że dobre hotelarstwo to prawdziwa sztuka – uczę jak stać się w niej mistrzem.

SZKOLENIA

Najcenniejszym kapitałem są ludzie. W kontekście globalnej konkurencji i szybkich zmian szkolenie personelu ma zasadnicze znaczenie. Każdy menedżer powinien być w stanie przyciągnąć wykwalifikowany i zdolny personel, aby wykorzystać jego umiejętności w osiąganiu celów organizacyjnych. Szkolenie pracowników jest ważną częścią zarządzania zasobami ludzkimi, w celu poprawy wydajności pracowników, odpowiednio pomaga lepiej wykorzystać ich umiejętności i specjalizacje w ich pracy. Dowiedz się więcej >>

CONSULTING

Udzielanie profesjonalnych porad, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży, marketingu i MICE, inwestorom lub osobom zainteresowanym wejściem do branży hotelarskiej, a także wspieranie działających hoteli. Consulting dostosowany do indywidualnych potrzeb, oparty na historii i przekazie Państwa marki, wartościach i misji hotelu, tak by zapewnić przewagę konkurencyjną, zwiększyć rentowność, a gościom zapewnić najwyższą jakość – Guest Experience. Dowiedz się więcej >>

COACHING

Najbardziej indywidualne narzędzie rozwoju osobistego hotelarza. Zajmowanie się prawdziwymi tematami i odkrywanie martwych punktów są niezbędne, aby w idealny sposób wykorzystać własne zasoby i osiągnąć nowy poziom. Dowiedz się więcej >>
Wszyscy chcemy być traktowani jak VIP – to jest w naszej naturze. Kiedy myślimy o ulubionej restauracji, większość z nas prawdopodobnie przypomni sobie miejsce, gdzie jedzenie jest dobre a obsługa niezapomniana. Lubimy iść do miejsca, w którym czujemy się wyjątkowi.

Goście wybierają hotele w podobny sposób. Wybierają konkretny hotel, ponieważ czują się naprawdę mile widziani.

„Ludzie mogą zapomnieć o tym, co powiedziałeś, mogą nawet zapomnieć o tym, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną, jak sprawiłeś, że się czują” (Maya Angelou).

Mag. Aneta Ykema, MBA

Managing Director

Referencje

Aneta Ykema - hotelarstwo, moja pasja

Założycielka i Managing Director firmy Hoteliart, która oferuje szkolenia oraz coaching, oparte na ugruntowanej wiedzy i kilkunastoletnim międzynarodowym doświadczeniu hotelarskim. Coaching jest integralną częścią każdego szkolenia, które może być na Państwa życzenie przeprowadzone w języku: polskim, angielskim lub niemieckim.

Hotelarz z pasją i 15 letnim międzynarodowym doświadczeniem zawodowym zdobytym w prestiżowych sieciach hotelowych, takich jak: Best Western, Orbis, Small Luxury Hotels, Accor Hotels, Lindner Hotels AG, InterContinental Hotels Group w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Austrii i Polsce.

Ekspertka w dziedzinie sprzedaży, zarządzania kluczowym klientem (Key Account Management) oraz MICE (Meetings, Incentives, Conference, Events). Zarządzała wiodącymi klientami korporacyjnymi oraz rządowymi (Ambasady, Delegacja Unii Europejskiej przy ONZ, OSCE – Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie) w Wiedniu reprezentując sieć hotelową IHG z ramienia hotelu InterContinental Vienna.

Absolwentka studiów magisterskich na wydziale hotelarstwa, na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz MBA ze specjalizacjami Hotel & Tourism Development oraz Real Estate Development wiedeńskiego uniwersytetu MODUL.

Certyfikowany trener hotelowy „Train the trainer“. Posiadaczka licznych wyróżnień i certyfikatów: Accor Academie „Sprzedaż MICE“, IFH – Ispirations For Hospitality: „Zarządzanie hotelowe w oparciu o USALI”, „Effective Leadership”, „Coaching jako narzędzie zarządzania”.

Informacje kontaktowe

BIURO

Frimmelgasse 33, 1190 Wiedeń, Austria

TELEFON

+43 (0) 664 960 8300

Hoteliart - szkolenia & consulting z pasją

„Hotel jest jak piękny teatr tworzony przez aktorów, którzy grają swoje role. Każdy z nich przyczynia się do jego świetności.” – Aneta Ykema